Home   O nas

O nas

Klub Maluszka Motylek istnieje od stycznia 2010 roku. Powstał z myślą o mamach, które chcą wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim i rodzicach, którzy szukają profesjonalnej i kompleksowej opieki nad swoimi pociechami. Zapewniamy dzieciom miłą domową atmosferę, co ma wpływ na szybką adaptację do nowego miejsca . Mało liczna grupa daje nam możliwość, aby traktować każde dziecko indywidualnie. Takie podejście sprawia, że dzieci czują się bezpiecznie, są radosne i szczęśliwe co ma wpływ na ich prawidłowy i harmonijny rozwój.

Klub Maluszka Motylek mieści się w jednorodzinnym domu, który jest przystosowany do potrzeb dzieci. Nasze sale są kolorowe, wyposażone w wiele stymulujących rozwój zabawek i środków dydaktycznych, dzięki którym dzieci mogą wszechstronnie rozwijać się. Dzieci mają do dyspozycji ogródek, gdzie podczas ciepłych dni mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu.

Uśmiech, radość i szczęście dzieci jest dla nas najważniejsze! Każdego dnia staramy się, aby w klubie panowała niezwykle ciepła i przyjazna atmosfera, gdzie każde dziecko czuje się jak w domu, a czas rozłąki z rodzicami mija niezwykle szybko podczas zabaw z rówieśnikami.